Celtniecības sastatnes

Celtniecības sastatnes

Rāmja celtniecības sastatnes ir konstrukcijas, kuras tiek savienotas ar horizontālām un diagonālām saitēm. Tā ir telpiska rāmju līmeņu sistēma, kas ir samontēta no cauruļveida elementiem: statīviem, rāmjiem, gareniskajām un diagonālajām saitēm, savstarpēji savienojamām uzstādīšanas laikā.

Salīdzinājumā ar citiem sastatņu veidiem, šādām ātri saliekamām sastatnēm nav mazu montāžas detaļu un vītņotu savienojumu. Sastatņu montāža ir diezgan vienkārša: balstos tiek ievietoti statīvi (vertikāli rāmji), statīvi tiek savienoti ar savienojošo cauruļu palīdzību ar principu “caurule caurulē”.

Sastatnes var izmantot sarežģītas konfigurācijas ēkām. Jāņem vērā, ka šī veida sastatnēm ir fiksēts darba grīdas augstums.

Skatīt PDF

Modulārās sastatnes

Tās ir universālas un īpašas konstrukcijas, kas izgatavotas no tērauda caurulēm, kuras elementus ķīļu veidā piestiprina ar detaļām. Metāla slēdzenes ir aprīkotas ar pašbloķējošiem ķīļiem. Modulārajām sastatnēm ir noteiktas priekšrocības, kas nav sastopamas cita veida celtniecības sastatnēm.

Viena no šīm priekšrocībām ir ātra uzstādīšana un demontāža, kas ir ļoti svarīgi mūsdienu būvniecības tempos. Vēl viens liels moduļu sastatņu pluss ir tas, ka tās var izturēt smagas kravas, saglabājot optimālu stabilitāti, ko var izmantot ne tikai būvniecības nozarēs.

Sastatņu izvēles procesā iepriekš jāzina, kādiem darbiem tās tiks piemērotas.

Skatīt PDF

DARBU PIEMĒRI

MŪSU PRIEKŠROCĪBAS

PIEREDZĒJUŠI DARBINIEKI

KVALITĀTE, UZTICAMĪBA, STABILITĀTE

IZDEVĪGAS CENAS

KLIENTU ATBALSTS

SAZINĀTIES AR MUMS

Jautājumu gadījumā zvaniet mums : +37127066380, +37129246838 vai rakstiet uz e-pastu: siamultispa@gmail.com
Mūsu speciālisti sniegs konsultācijas par visiem interesējošiem jautājumiem

MĒS ATRODAMIES